Right menu


William Davis: Úplné zdravie bez pšenice

Vo voľnom pokračovaní svetového bestselleru Život bez pšenice autor čitateľom pomáha s novým životným štýlom potom, ako sa vzdali pšenice. Od vydania prvej knihy, ktorá zmenila celé odvetvie, sa nazbieralo množstvo ďalších informácií o živote bez obilnín. (vyšlo 25. augusta)

Dostupné aj ako e-kniha

Táto kniha prináša množstvo nových tipov a spôsobov, ako vyliečiť telo z následkov ich dlhodobého jedenia.

V prvej časti knihy autor opisuje bizarné dejiny pestovania vyšľachtených tráv a komerčné využitie týchto plodín, v druhej časti hovorí, ako priviesť život bez obilnín do dokonalosti a v tretej časti čitateľom ukazuje, ako si zlepšiť zdravie, metabolizmus, mať viac energie, duševných síl či lepšiu náladu.

Dôkladne sa zameriava napríklad na problémy so štítnou žľazou, tráviaci trakt, vitamíny či zdravé a pevné kosti, ako aj na prípadné problémy pri chudnutí. Výsledkom dodržiavania rád je zvýšenie celkovej výkonnosti a duševnej pohody, čo od vydania prvej knihy ukázali životy tisícok jeho pacientov a čitateľov.

WILLIAM DAVIS, MD, je preventívny kardiológ, ktorý propagáciou života bez pšenice prispel k zníženiu srdcových chorôb a obezity. Je zakladateľom internetového programu Track Your Plague zameraného na prevenciu srdcových chorôb, často prispieva do odborných aj populárnych publikácií. So svojou manželkou a troma deťmi žije vo Fox Pointe vo Wisconsine. Jeho knihy vyšli v tridsiatich krajinách, okrem úspešného titulu Život bez pšenice a jeho pokračovania Úplné zdravie bez pšenice je autorom dvoch kuchárskych kníh so stručnejšími aj zložitejšími receptami, pripravuje ďalšiu knihu venovanú 10-dňovému obilninovému detoxu.

----------------

Nebol to nový tréningový program, ktorý ma za osemnásť mesiacov zmenil z veľmi dobrého hráča na najlepšieho hráča na svete. Nebola to ani nová raketa, nové cvičenia, nový tréner alebo nové podanie, ktoré mi pomohli schudnúť, zlepšiť sústredenie a užívať si najlepší zdravotný stav v živote. Bol to nový spôsob stravovania.

Novak Djoković

Neprestanem jesť, keď som plný. Jedlo sa nekončí, keď sa nasýtim. Končí sa, keď sa nenávidím.

Louis C. K.

Kníhkupectvá: Panta Rhei, Martinus, Gorila, artforum

Autor: William Davis

Titul: Úplné zdravie bez pšenice

Originálny názov: Wheat Belly Total Health

Vydavateľ: Premedia

Preklad: Tomáš Mrva

Rozmer: 14 x 21 cm

Počet strán: 400

Väzba: Brožovaná

ISBN 978-80-8159-242-3

Odporúčaná cena: 12.95 eur

Vychádza: 25. augusta 2015