Right menu


Marie Kondo: Upratané!

Ilustrovaný sprievodca japonskou metódou, ako si zariadiť šťastný domov. Po svetovom úspechu knihy Kúzelné upratovanie prichádza Marie Kondo s bohato ilustrovanou novinkou, kde prináša podrobné tipy a rady na vytvorenie príjemnej domácnosti. (vychádza 22. júla)

Dostupné aj ako e-kniha

Ilustrácie ukazujú, ako si usporiadať šatník, zásuvky či police, zároveň predstavujú unikátnu skladaciu metódu Marie Kondo, ako správne zložiť rôzne typy oblečenia. Kniha nás sprevádza všetkými miestnosťami aj všetkými kategóriami predmetov, od oblečenia cez knihy, kozmetiku, dokumenty až po predmety s citovou hodnotou. Detailný sprievodca je návodom na radostnejší život s vecami, ktoré milujeme.

O autorke

Marie Kondo je zakladateľka uznávanej KonMari metódya autorka knihy, ktorá sa dostala na čelo rebríčku New YorkTimes, Kúzelné upratovanie. Z tejto knihy sa predalo vyše trimilióny výtlačkov po celom svete, preložili ju do tridsiatichpiatich jazykov a sfilmovala ju japonská televízia. Jetiež autorkou diáru Kúzlo, ktoré vám zmení život: Diár. Jejslávna tokijská konzultačná spoločnosť pomáha klientompremieňať ich chaotické domovy na inšpirujúce priestoryplné pokoja. O Marie Kondo písal Wall Street Journal,Atlantic, New York Times, USA Today a účinkovala aj v šouToday. Figurovala v rebríčku časopisu Time, v ktorom juzaradili medzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta. Žije v Tokius manželom a dcérou.

Recenzie

Šesť základných pravidiel

Knižný tip v rádiu Jemné melódie

Autor: Marie Kondo

Titul: Upratané!

Podtitul: Ilustrovaný sprievodca japonskou metódou, ako si zariadiť šťastný domov

Vydavateľ: Premedia

Preklad: Zuzana Demjánová

Rozmer: 13 x 20 cm

Počet strán: 264

Väzba: pevná

ISBN 978-80-8159-385-7

Odporúčaná cena: 11.95 eur

Vychádza: 22. júla 2016

Kníhkupectvá:Panta Rhei, Martinus, Gorila, Artforum, ABC knihy, iPark, Alterego