Right menu


Manel Loureiro: Apokalypsa Z – Začiatok konca

Mŕtvi ožívajú... Ľudstvo vymiera... Nadišiel koniec sveta... Záhadný incident v Rusku, len krátky oznam v televíznych správach – to je jediné varovanie pred tým, že civilizácia bude čoskoro zničená nenásytným vírusom, ktorý premieňa ľudí na monštrá. (vychádza 20. októbra)

Dostupné aj ako e-kniha

Katalóg jeseň-zima 2015

Právnik, ktorý stále smúti nad smrťou svojej mladej manželky, sa pustí do písania. Považuje to za akúsi formu terapie. Neočakával však, že jeho anonymný blog a denník sa napokon stanú záznamom o posledných dňoch ľudstva.

Vlády sa zo všetkých síl snažia zastaviť vírus zombie, ľudia prepadajú panike, zriaďujú sa takzvané bezpečné body, vo svete vypuká chaos, čoskoro sú všetci muži, ženy i deti odkázaní sami na seba. Vyzbrojený len provizórnymi zbraňami a vôľou žiť bude tento preživší poslednou šancou ľudstva proti zlu, ktoré dostalo meno Apokalypsa Z.

Kniha s podtitulom Začiatok konca je prvou časťou románovej trilógie španielskeho autora, ktorá vyšla vo viacerých prekladoch a stala sa bestsellerom v Španielsku, Brazílii či Taliansku, najväčší úspech prekvapivo zožala v Spojených štátoch, kde sa vydania ujala spoločnosť Amazon.

Začiatok konca (fandom)

Autor: Manel Loureiro

Titul: Apokalypsa Z – Začiatok konca

Originálny názov: Apocalipsis Z: El Principio Del Fin

Vydavateľ: Premedia

Rozmer: 14 x 21cm

Počet strán: 328

Väzba: Pevná

ISBN 978-80-8159-246-1

Odporúčaná cena: 12,95 eur

Vychádza: 20. októbra 2015

Kníhkupectvá: Panta Rhei, Martinus, Gorila, Artforum